Jmenuji se Olga Alia Krulišová a fotografie pro mě představuje možnost plnit sny. Svoje i vaše. Fotografie, světy zakleté v čase, skryté za ozdobným rámem obrazu, jsem si nejdříve jen prohlížela, ale brzo ve mně zvítězila touha je i vytvářet. A tak jsem do ruky poprvé vzala fotoaparát. Fotografování se stalo mou velkou zálibou, která  postupně přerostla ve způsob profesionální realizace a kreativní spolupráce s nevěsty a ženichy, kteří se nebojí být jedineční.

Vystudovala jsem v ateliéru Reklamní a aplikované fotografie v Ústí nad Labem. Rok jsem strávila studiem fotografie na univerzitě v anglickém Derby v rámci programu Erasmus a další rok na pracovní stáži v severním Walesu ve fotografickém studiu Gill Jones Photography.

Svatební fotografie pro mě představuje ideální kombinaci možnosti cestovat, fotografovat portréty a krajinu a poznávat nové lidi, místa a zvyky. Mým cílem je zachytit Váš velký den ve fotografiích jako příběh, v němž hlavní roli hrajete vy a vaše přání.

Protože svatební den je speciálním okamžikem v životě každé nevěsty a ženicha, nebojte se být jedineční i v uchování vzpomínek na něj. Vzpomínky časem vyblednou, ale profesionálně zhotovené, originální fotografie s atmosférou vám připomenou každý detail z vašeho svatebního dne.

Kromě svateb fotografuji i páry, předsvatební portréty – zásnubní fotografie, portréty a rodinné portréty.

Kompletní ceník všech nabízených služeb Vám ráda zašlu emailem, stejně jako odpovědi na jakékoliv otázky.

O.A.K